Велика валіза на колесах Пластикова міцна 76×47×29 см Блакитна
- Готово до відправки
- Код: 888-PP
2 679 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика валіза на колесах
Фотографуємо Самостійно це наші фото
Матеріал : Міцний поліпропілен гнучкий
Колеса на підшипниках
Розмір Великий
76×47×29 см (розміри вказані з колесами)
Фотографуємо Самостійно це наші фото
Матеріал : Міцний поліпропілен гнучкий
Колеса на підшипниках
Розмір Великий
76×47×29 см (розміри вказані з колесами)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 102 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 4.1 кг |
- Ціна: 2 679 ₴









