Спортивна / дорожня сумка, Бежева 35 л 49 × 38 × 18 см
- Готово до відправки
- Код: HL5012
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 798 ₴




