Портмоне зі штучної шкіри Baellerry 10х12х3 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: bae261
319 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий статусний гаманець Baellery
- Основний матеріал: PU-шкіра
- Висота: 12 см
- Ширина: 10 см
- Товщина: 3 см
- Вага: 97гр
Кількість відділень:
- 12-відділення під банківські картки,
- 1-відділення під права,
- 2-великі відділення під купюри
- 1-відділення під монети та дрібні предмети,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 97 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 319 ₴







