Сумка на валізу з кріпленням на ручку 42x35x17см Рожева
- Готово до відправки
- Код: 90044
182 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена з високоякісних нейлонових та поліефірних волокон, має водовіштовхувальну пропитку,не вицвітає та довговічна, легко вішається на ручку валізи. Ширина петлі на валізу 20 см.
Дорожня сумка має надійні ручки та бічну кишеньку для невеликих предметів 18*20 см
Розмір у розгорнутому вигляді: 42x35x17см; Розмір у складеному вигляді: 18x16х3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 0.5 кг |
- Ціна: 182 ₴



