Середня Валіза Тканина на колесах Чорна 67×40×23 см 4 колеса з розширенням Easy Move
- Готово до відправки
- Код: 2023-M
2 052 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Easy Move Міцний Середній
Сумка на колесах Golden Horse виконаний з тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально.Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см. Зручності всередині - ремені для захисту вмісту від ударів, додатковий відділ на блискавці.Усі фото на сайті фотографуються особисто у нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото..
Що потрібно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення і перенесення валізи і додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30-35 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) – 67×40×23+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремі колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути, задня спинка та бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до дії вологи легко протерти вологою тканиною. |
![]() |
Міцний та довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Horse |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 2 052 ₴

















