Валіза для літака ручна поклажа 55×36×22 см Ментолова
- Готово до відправки
- Код: PP606*
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька секція під ноутбук для далеких поїздок
Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а також ремені для запобігання вмісту від ударів. TSA замок Фото валізи зроблені особисто, у нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Ручка для зручного захоплення та перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 55×36×22 см |
![]() |
Подвійні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Відділення під ноутбук |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всій валізі. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити, натиснувши червону кнопку, й утримуючи зміну цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.9 кг |
- Ціна: 1 596 ₴

















