Сумка жіноча велика з еко шкіри з довгими ручками 33х27х14 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: A078-3
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та практична сумка-шопер стане ідеальним супутником у повсякденному житті. Елегантний дизайн з оригінальною текстурою під шкіру додає вишуканості будь-якому образу. Сумка закривається на блискавку, що забезпечує надійний захист вмісту. Усередині є підкладка, яка збільшує довговічність і робить використання зручнішим. Дві довгі ручки дають змогу носити сумку як на плечі, так і в руках. Завдяки місткому внутрішньому простору в неї легко помістяться документи, косметика та інші дрібниці. Ця сумка прекрасно підходить як для ділового стилю, так і для повсякденного міського образу.
Довжина 33 см
Висота 27 см
Товщина 14 см
Довжина ручки 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 570 ₴




