Сумка через плече одноколірна 18х14х5 см
- Готово до відправки
- Код: 80103А
231 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна барсетка компактного розміру, виготовлена з водонепроникного щільного нейлону з підкладкою з поліестеру. Підходить для зберігання документів, грошей, ключів, візиток, кредитних карток, мобільного телефону та інших дрібних предметів. Барсетка має одне основне відділення, дві зовнішні кишені і одна внутрішня кишеня на блискавці. На тильній стороні розташована додаткова кишеня по всій довжині виробу. Оснащена зручною ручкою для перенесення та регульованим ременем для носіння на плечі. Закривається на міцну блискавку із чорною фурнітурою
Высота 18 см
Ширина 14 см
Ширина дна 5 см
Длина ремня 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 231 ₴





