Маленька сумочка-бочечка з ручкою й ланцюжком, 17х12х8 см Срібна
- Немає в наявності
- Код: 5811
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка через плече
Елегантна сумочка-бочечка чорного кольору виготовлена з високоякісного матеріалу з вишуканою стьобаною текстурою. Сумочка відкривається як скринька, додаючи шарм і зручність у використанні. Одне містке відділення дає змогу зберігати всі необхідні дрібниці в порядку. Декоративна золота фурнітура, включно з квітками й акуратним ланцюжком зі шкіряним переплетенням, підкреслюють витончений стиль. Зручна верхня ручка дає змогу носити сумочку в руці, а знімний ремінець-ланцюжок додає можливість носіння через плече. Цей аксесуар ідеально підійде як для вечірнього виходу, так і для стильного повсякденного образу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 17х12х8 см |
![]() |
Невеликий розмір, 1 відділення |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU, з тисненням |
![]() |
Ручка для перенесення |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 570 ₴










