Велика Валіза міцна поліпропілен Easy Move 96 л 4 колеса Синий 75×47×29 см
- Готово до відправки
- Код: PP607*
2 214 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Поліпропілен Протиударна Велика
Фото валізи зроблені особисто, у нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення та перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 75×47×29 см |
![]() |
Подвійні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, легко мити |
![]() |
Міцний Поліпропілен , Гнеться |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити, натиснувши червону кнопку, й утримуючи зміну цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 96 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 2 214 ₴

















