Валіза для літака Ручна поклажа Syper Bags 56×37×22 см 42-л Бірюзова
- Готово до відправки
- Код: PP-02
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для літака Syper Bags
Сумка на колесах виконаний з ударостійкого Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×37×22 см. |
![]() |
Здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натиснувши червону кнопку та утримуйте змінювати комбінацію цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Super bags |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бірюзовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 1 482 ₴

















