Сумка на колесах Велика, штучна шкіра 90 л filippini 60х33х50 см Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 384-с
1 824 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка або сумка на колесах. Виконана зі щільної, водовідштовхувальної якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на змійці Дно сумки тверде, має пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а також бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для дальніх поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка та бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка 3 положення макс 40 см
Три колеса на підшипниках гарної якості, тихий хід
Велика:
Довжина 60 см
Ширина (дно) 33 см
Висота 50 см
Об'єм 90 л.
Можна зменшити 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | filippini |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 824 ₴









