Ударостійка валіза Easy Move 50 л, поліпропілен, 4 поворотні колеса, 56×35×22 см + 5 см, Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: PP606
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Поліпропілен Протиударна з Розширенням 5 см
Сумка на колесах виготовлена з ударостійкого Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а також ремені для запобігання вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, у нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото. TSA замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення та перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×35×22 см + 5 см Розширення (зовнішні розміри з колесами) |
![]() |
Подвійні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всій валізі. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок TSA, спочатку 0 0 0 Код можна змінити, натиснувши червону кнопку, й утримуючи зміну цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 1 710 ₴

















