Чоловіча барсетка через плече в стилі 29×18×8 см Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 8828
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка-слінг із текстурою під бренд — чудовий вибір для повсякденного використання. Виготовлена з якісного екошкіряного матеріалу з класичним дизайном у коричневу карту. Компактний розмір дає змогу зручно розмістити документи, телефон, гаманець та інші дрібниці. Регульований ремінь дає змогу носити сумку на грудях або через плече. Підходить для міського стилю, поїздок та активного способу життя.
29×18×8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 627 ₴



