Жіноча сумка на ланцюжку, стиль клатча, 22×15×7 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: B9606
640 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча напівкругла маленька сумочка
Елегантна жіноча сумка з ефектом збирання та металевим ланцюжком — модний аксесуар для вечірнього та повсякденного образу. дає змогу зручно розмістити всі необхідні дрібниці — від телефона до косметики. Виготовлена з якісного шкірозамінника з глянсовим ефектом, сумка закривається на клапан і має стильний ланцюжок, вплетену в шкіряну стрічку, що надає образу вишуканості. Підходить для вечірніх виходів, побачень, ділових зустрічей і прогулянок.
Головне про товар
![]() |
Розмір: 22×15×7 см |
![]() |
Закривається на магніт |
![]() |
Матеріал: якісна екошкіра |
![]() |
Основне відділення на блискавці |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
М'яка на дотик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 640 ₴









