Велика сумка на колесах 5 шт Sport 130 л 90×50х30 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: x01
1 368 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика сумка на колесах 5 шт. на підшипниках
Практична та стильна чорна дорожня сумка, яка складається втричі, даючи змогу регулювати її об'єм під ваші потреби. Ідеальний вибір для подорожей будь-якої тривалості. Обладнана надійними колесами для зручного переміщення та міцними ручками. Модний дизайн із написом "SPORT" підкреслює активний спосіб життя. Чудовий варіант для відряджень, відпусток або спортивних заходів
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Лямки на плечі |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 90×50х30 см |
![]() |
5 коліс на підшипниках в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура, тверде дно |
![]() |
Матеріал оксфорд, має розширення й звуження |
![]() |
1 бічний відділ на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 368 ₴















