Сумка-клатч із клапаном і срібною фурнітурою, 21х14х7 см Пудровий
- Готово до відправки
- Код: 9271
647 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка через плече
Елегантна чорна сумка-клатч стане ідеальним доповненням до будь-якого образу. Лаконічний дизайн із гладкою поверхнею та стильною срібною фурнітурою підкреслює сучасний мінімалізм. Сумка закривається на клапан, гарантуючи безпеку ваших речей і легкий доступ до вмісту. Регульований ремінець дає змогу носити її як на плечі, так і через плече, залишаючи руки вільними. Ця компактна, але містка модель чудово підійде для повсякденних виходів або вечірніх заходів, додаючи нотку елегантності та стилю до вашого образу.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 21х14х7 см |
![]() |
Невеликий розмір, 2 відділення |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 647 ₴









