Маленька сумочка під нубук із золотою фурнітурою й ручкою для перенесення, 21х12х7 см Бежева
- Готово до відправки
- Код: 2506
631 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Елегантна сумочка компактного виготовлена з матеріалу під нубук, що створює ефект м'якості та вишуканості. Поєднання матової текстури із золотою фурнітурою надає аксесуару розкішного та стильного вигляду. Закривається на зручний магнітний клапан, що забезпечує легкий доступ до вмісту. Верхня ручка дає змогу носити сумочку в руці, а знімний ремінець забезпечує комфортне носіння на плечі. Стильний круглий декоративний елемент на клапані підкреслює оригінальний дизайн. Ідеально підійде для вечірнього виходу або як доповнення до повсякденного образу
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 21х12х7 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 631 ₴








