Лакова сумка з поворотним клапаном через плече 25х19х12 см Бордова
- Немає в наявності
- Код: 729
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Елегантна лакова сумочка з вишуканим глянсовим блиском підкреслить ваш стиль і витончений смак. Компактні розміри дають змогу зручно носити її в руках або на плечі завдяки знімному ремінцю. Модель обладнана двома основними відділеннями, що забезпечує зручну організацію простору для всіх необхідних речей. Закривається на стильний поворотний клапан, який надійно захищає вміст. Ідеальний вибір як для вечірнього виходу, так і для повсякденного
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір — 25х19х12 см |
![]() |
Середній розмір |
![]() |
У комплекті ремінь максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Всі строчки рівні, Лакова на дотик |
![]() |
Відкривається/закривається на клапан магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 684 ₴












