Жіноча сумка на плече з ланцюжком і плетеною ручкою, 26х19х12 см Хакі
- Готово до відправки
- Код: 9726
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка на плече з оригінальним ланцюжком і плетеною ручкою. Виготовлена з якісної екошкіри, яка надає їй елегантного вигляду. Компактні дають змогу зручно розмістити всі необхідні речі. Зручний плечовий ремінь регулюється за довжиною, забезпечуючи комфорт у носінні. Універсальний дизайн робить сумку ідеальним вибором як для повсякденного використання, так і для виходу у світ. Елегантний аксесуар, який підкреслить ваш стиль і додасть образу вишуканості.
Довжина 26 см
Висота 19 см
Товщина 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 969 ₴





