Сумочка жіноча з ручкою на клапані та гаманцем 20х13х7.5 см Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 3013
613 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Елегантна жіноча сумка з якісної екошкіри. Виконана в класичному кольорі з вишуканою золотистою фурнітурою. Фронтальна пряжка надає стильний акцент, а зручна ручка та знімний ремінь дають змогу носити сумку як у руках, так і на плечі. Ідеальний варіант для ділових зустрічей, повсякденних образів і особливих випадків
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один відділ |
![]() |
Розмір — 20х13х7.5 см |
![]() |
Маленький розмір, ручка 12 см |
![]() |
В комплекте ремінь |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Золота |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 613 ₴












