Жіноча бордова сумка на плече з гладкої екошкіри із золотистою фурнітурою, 30х24х11 см
- Готово до відправки
- Код: 1708
778 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка на плече виготовлена з м'якої гладкої екошкіри. Компактні розміри см роблять її зручною для повсякденного використання. Золотиста фурнітура надає елегантності, а застібка на блискавку забезпечує надійну збережність речей. Сумка ідеально поєднується як із діловим, так і з повсякденним стилем, додаючи образу вишуканості. Зручний плечовий ремінь дає змогу комфортно носити її впродовж усього дня.
Довжина 30 см
Висота 24 см
Товщина 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 778 ₴

