Жіноча сумка із золотистою фурнітурою, компактна міська модель 17х14х8 см Фіолетова
- Готово до відправки
- Код: k114
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка через плече
Елегантна жіноча сумка чорного кольору із золотистою фурнітурою. Виготовлена з міцного матеріалу, ідеально підходить для повсякденного використання. Компактний розмір дає змогу зручно зберігати всі необхідні речі, а регульований ремінь забезпечує комфорт під час носіння. Практичний і стильний аксесуар, який легко доповнить будь-який образ, додавши йому вишуканості
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 17х14х8 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка та змійку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 399 ₴






