Стильна жіноча сумка 24х18х12 см — коричнева сумка з екошкіри з ручками та знімним ременем
- Готово до відправки
- Код: 7206
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча середня сумочка
Стильна жіноча сумка середнього розміру з високоякісної текстурованої екошкіри. Короткий дизайн із жорсткою формою надає аксесуару елегантного та ділового вигляду. Сумка обладнана зручними ручками для носіння в руці, а також знімним регульованим ременем, який дає змогу носити її через плече. Усередині вдосталь місця для щоденних речей, включно з гаманецьом, телефоном, косметикою та документами. Закривається на блискавку та застібку, забезпечуючи зручність і безпеку. Універсальний стиль ідеально підійде як для офісних образів, так і для повсякденного використання.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має 3 відділи |
![]() |
Розмір — 24х18х12 см |
![]() |
Середній розмір, доп кишені |
![]() |
У комплекті ремінь максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку, магніт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 969 ₴









