М'яка жіноча сумка через плече 18х13х8 см — компактна чорна сумка кросбоді на блискавці
- Готово до відправки
- Код: 8019
502 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка
Компактна жіноча сумка через плече виготовлена з м'якої текстурованої екошкіри чорного кольору. Сумка має зручний клапан із декоративною коричневою вставкою і закривається на блискавку, забезпечуючи збережність ваших речей. Регульований плечовий ремінь із золотистою фурнітурою додає елегантності та комфорту в носінні. Ідеальний вибір для повсякденного використання і виходу у світ, поєднуючи стиль і практичність
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 18х13х8 см |
![]() |
Невеликий розмір |
![]() |
У комплекті знімний ремінь, максимальна довжина 120 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Усі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан і блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 502 ₴








