Сумка для ноутбука 15.6-16 дюймів у шкірозаміннику 40х30х8 см Сіра
- Немає в наявності
- Код: 430
827 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15.6-16 дюймів
Сумка виготовлена в мінімалістичному дизайні, що дасть змогу її носити як чоловікам, так і жінкам. Матеріал щільний піна + нейлон, стійкий до подряпин і потертостей, з вологозахистом. Усередині основного відділення 2 відсіки. 1 — для самого ноутбука, 2 — для супутніх речей
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір — 40*30*6 см |
![]() |
Класичний дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон + піна |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Можна носити в руках і на плечі |
![]() |
фурнітура метал |
![]() |
2 зовнішні кишені на блискавці та додаткові всередині |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи та взяти в ручну поклажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Портфель |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення, Протиударний корпус |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для ручок, Відділення для акумулятора, Відділення-органайзер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 30 мм |
| Висота основного відділення | 290 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Об`єм | 26 л |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 827 ₴
















