Жіночий гаманець на блискавці з відділом під телефон Boershi & Fashion 19.5×2х10 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: 39903
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець на блискавці з відділом під телефон Boershi&Fashion
Стильний і практичний жіночий гаманець Boershi&Fashion — це ідеальне поєднання елегантності та функціональності. Виготовлений із якісного шкірозамінника, він вирізняється міцністю і приємною текстурою, м'який і приємний на дотик
Що необхідно знати?
![]() |
Сучасний і лаконічний дизайн робить аксесуар універсальним, придатним під будь-який образ. Надійна змійка забезпечує збереження вмісту |
![]() |
Відділення для телефона — дає змогу зручно розмістити смартфон |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19.5×2х10 см. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Зручний розмір дає змогу носити гаманець як у сумці, так і в руках. |
![]() |
8 відділів під картки, 4 відділення під гроші |
![]() |
Ремінь на руку, аксесуари |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 570 ₴

















