Жіночий шкіряний гаманець лаковий 10х12х3.5 см на магніті Cardinal Цегляний
- Готово до відправки
- Код: 1565/8021л-v
932 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий матовий гаманець зі шкіри Cardinal
Жіночий невеликий, місткий лаковий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору срібла.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість . |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне. |
![]() |
Розмір моделі— 10*12*3.5 см. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд. |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Туретчина. |
![]() |
Фурнітура кольору срібла. |
![]() |
2 відділа для банкнот, 10 для кред.карт ,1 фото вікно,1 для монет. |
![]() |
Невеликий розмір зручно розташувати в будь-якій жіночій сумці. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 932 ₴

















