Набір рюкзаків шкільний 4в1 Ромашки 42х30х13 см Зелений
- Готово до відправки
- Код: XPS8662-3
1 055 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набор Рюкзак Клатч 4в1
Чому набір? По-перше, це зручно та вигідно! Купуючи набір, ви заощаджуєте свої кошти.
Цей набір просто універсальний, можна використовувати як завгодно, так і будь-де, як і дорослим, так і дітям. В школу на тренування на роботу всюди! Виготовлений із водовідштовхувальної просочення оксфорда
Що необхідно знати?
![]() |
Завжди комфортно та зручно та практично |
![]() |
Чудовий матеріал, Водостійкий |
![]() |
Рюкзак Сумка Пенал Клатч |
![]() |
Підійде будь-якій віковій групі |
Що в комплекті?
![]() |
Рюкзак: 42х30х13 см |
![]() |
Клатч: 23х18 см |
![]() |
Сумка: 33х30 см |
![]() |
Пенал: 20 см |
![]() |
Брелок Квітка |
![]() |
Водовідштовхувальний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Зелений |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см), XS(до 115 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 055 ₴














