Жіночий повсякденний Чорний 19*18*11 см мінірюкзак
- Немає в наявності
- Код: 0021
331 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький, але місткий рюкзак. Одне основне відділення, обладнані кишенею, шлейки регулюються за довжиною, рюкзачок можна повісити, прекрасно підійде для вас і для маленької принцеси. це практичний аксесуар, може носитися як на плечі, так і на грудях, як рюкзак. Має одне основне відділення на блискавці. Також горизонтальна кишеня на блискавці на зовнішній лицьовій стороні сумки. Наплічний текстильний ремінець регулюється за довжиною.
Довжина 18 см
Висота 19 см
Ширина 11 см
Вага 200 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 331 ₴





