Жіночий рюкзак шкіра + тканина 34х32х14 см Бежевий
- Немає в наявності
- Код: ZMD6834
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний жіночий рюкзак, виконаний із поєднання високоякісної шкіри та міцної тканини. Він місткий та зручний для повсякденного використання. Класичний колір надає йому універсальність та стиль, що підходить для будь-якого образу. Рюкзак оснащений надійними застібками та зручними регульованими лямками, що забезпечує комфорт при носінні. Відмінний вибір для сучасних жінок, які цінують стиль та практичність.
Висота 34 см
Ширина 32 см
Глибина 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 32 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴




