Жіноча сумка через плече, чорна, 23х14х7 см – стильно та зручно на кожен день.
-10%
- Готово до відправки
- Код: 9610
665 ₴
599 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна молодіжна сумочка
Зроблена з якісної шкіри PU, добре прошита і відмінно тримає форму. Всі образи з цією сумочкою будуть незабутні.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 23x14x7 см |
![]() |
Закривається на клапан і блискавку під ним |
![]() |
Тримає форму в порожньому вигляді |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура кольору Золота |
![]() |
Молодіжний дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 599 ₴











