Жіночий рюкзак класичний 2в1 33х25х13 см Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: X1061
741 ₴
585 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак 2в1 і сумка на пояс. Зроблений із якісного нейлону. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Чудовий варіант для прогулянок. Підійде будь-якій віковій категорії. Усередині основний великий відділ і кишеня для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового-тильного боку кишеня на блискавці, а також бокові кишені. Регульовані лямки. Фурнітура срібло.
Висота 33 см
Довжина 25 см
Дно 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 585 ₴









