Жіноча сумка через плече, невелика напівкругла, 18x17x8 см, чорна - сумочка для міста та прогулянок
-10%
- Готово до відправки
- Код: 9186
619 ₴
557 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька полукругла сумочка жіноча
Невелика жіноча сумочка, стильна і в той же час практична. Матеріал шкіра PU.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ |
![]() |
Розмір - 18x17x8 см |
![]() |
Має невеликий розмір |
![]() |
В комплекті не знімний та регульований ремінь 120 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 557 ₴








