Спортивна жіноча сумка 47x37x13 см, Фіолетова , для фітнесу та тренажерного залу, з водовідштовхувального
-7%
- Готово до відправки
- Код: 8790
815 ₴
758 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка із водовідштовхувального нейлону – ідеальний вибір для активного способу життя! Цей стильний та міцний аксесуар підходить для повсякденного використання, поїздок та походів у тренажерний зал. Водовідштовхувальна тканина надійно захистить ваші речі від вологи, зберігаючи їх у безпеці та сухості. Сумка має два місткі відділення, що дозволяє зручно розподілити одяг, взуття та аксесуари. Металева фурнітура сріблястого кольору надає сумці елегантного та сучасного вигляду, підкреслюючи ваш бездоганний стиль.
Розміри:
Довжина - 47 см.
Ширина - 13 см.
Висота - 37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 758 ₴



