Спортивна сумка 46х30х17 см + Ремінь Чорна
- В наявності
- Код: Kc231
732 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка. Виконана з водовідштовхувальним нейлону. Відмінно підійде для повсякденного використання, поїздки або походу, а тренажерний зал. Водовідштовхувальна тканина Розмір сумки дозволяє розмістити необхідні речі. Всередині основної відділ. .Фурнітура срібло. Можна вішати на ручку Валізи
Розміри:
Довжина - 46 см.
Ширина - 30 см.
Висота - 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Регулювання розміру |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 732 ₴








