Рюкзак Fashion 43х27х18 см Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: CL9654
821 ₴
648 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивний яскравий молодіжний
Прикольний рюкзак Fashion. Великий, місткий розмір.
Що необхідно знати?
![]() |
Завжди комфортно і практично |
![]() |
Відмінний матеріал, ручка для перенесення |
![]() |
Розміри 43х27х18 см |
![]() |
Підійде будь-якій віковій групі |
Що в комплекті?
![]() |
Регульовані лямки |
![]() |
Підійде для прогулянок ,тренувань і поїздок |
![]() |
Всередині підкладка, розділений на 2 частини |
![]() |
Закривається на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 27 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Стан | Новий |
- Ціна: 648 ₴












