Жіночий рюкзак класичний 35х30х15 смсм Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: X1148
912 ₴
720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак . Зроблений із якісного кожзаму. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Відмінний варіант для прогулянок. Підійде будь-якій віковій категорії. Всередині основний великий відділ та кишеню для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового-тильного боку кишеню на блискавці], а також бічні кишені. Регульовані лямки. Фурнітура золото.
Висота 35 см
Довжина 30 см
Дно 15 см
Вага 350 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴







