Середня валіза на колесах ABS 66 х 44 х 25 см 65 л Золотий
- Немає в наявності
- Код: 1618
1 920 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Середній для дальніх поїздок
Ця валіза на колесах виготовлена з ABS, що забезпечує його довговічність та надійність. Для зручного горизонтального розміщення валіза оснащена бічними ніжками. Валіза закривається на міцну блискавку та має підкладку всередині, а також ремені, що оберігають вміст від ударів. Усі фото валізи зроблені у нашій студії, тому ви отримаєте саме той товар, який бачите на зображеннях.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66 х 44 х 25 см |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Наклейки можна зняти |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Золотистий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3.2 кг |
- Ціна: 1 920 ₴
















