Маленька валіза на колесах Easy Move Полікарбонат 54 х 38 х 20 см 38 л Синій
- Немає в наявності
- Код: 1616
1 320 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька ручна поклажа
Ця валіза на колесах виготовлена з удароміцного полікарбонату, що забезпечує його довговічність та надійність. Для зручного горизонтального розміщення валіза оснащена бічними ніжками. Валіза закривається на міцну блискавку та має підкладку всередині, а також ремені, що оберігають вміст від ударів. Усі фото валізи зроблені у нашій студії, тому ви отримаєте саме той товар, який бачите на зображеннях.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 54 х 38 х 20 см |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Протиударні кути |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 54 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 1 320 ₴
















