Рюкзак Нейлоновий 42х30х13 см Непромокальний + Бананка Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: 1/2858
1 096 ₴
866 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий + Бананка
Цей великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. Він має безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей, включаючи м'яч або шолом, а також ноутбук. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука , кишення на блискавці |
![]() |
Розмір — 42х30х13 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU + замки антикрадіжка |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний, багато відділень на блискавці |
![]() |
Бокові Лямки |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Легкий та зручний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 866 ₴

















