Чоловіча нагрудна сумка 31×20×11 см + Кодовий замок
- Немає в наявності
- Код: 2326
656 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловіча водонепроникна, багатофункціональна сумка-слінг
Ця стильна сумка-слінг стане незамінним аксесуаром для активних і модних людей, які цінують комфорт і функціональність. Виготовлена з нейлону сумка вирізняється міцністю, легкістю й довговічністю. Сучасний дизайн, ретельні стильні шви та оптимальне розташування кишень забезпечать зручне розміщення всіх необхідних речей від телефона та гаманця до ключів і сонцезахисних окулярів. Завдяки зручному регульованому плечовому ременю сумку-слінг можна легко носити через плече, забезпечуючи швидкий доступ до вашої ємності та руху без обмежень. Відповідає сучасним модним тенденціям, підкреслює індивідуальність і стиль свого власника. Ідеальний вибір для прогулянок, велопоїздок, міських подорожей або як додатковий аксесуар до вашого повсякденного образу.
Що необхідно знати?
![]() |
Спортивний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку + код |
![]() |
Розмір моделі — 31×20×11 см |
![]() |
Безліч відділень на блискавці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
Усередині 1 кишеня, потайна і ззаду кишеня, спереду на блискавці |
![]() |
Максимальний обхват 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 656 ₴
















