Великий Рюкзак Нейловоний 46х32х15 см Непромокальний Синій
-21%
- Готово до відправки
- Код: gu9140-3
1 026 ₴
811 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Цей великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. Він має безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей, включаючи м'яч або шолом, а також ноутбук. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір— 42х27х13 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Бокові Лямки |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, USB-роз'єм |
| Колір | Синій |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 700 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 811 ₴













