Тканинний Великий Валіза Fly на 4х колесах 360° 72 х 45 х 30 + 5 см 98 л Синій
-10%
- Готово до відправки
- Код: 1596
2 820 ₴
2 538 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Велика Тканинна Fly
Сумка на колесах зроблена міцної тканини. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Чомодан закривається на блискавку всередині, а також на ремінь, щоб захистити його від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) - 72 х 45 х 30 + 5 см |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Спеціальна вставка для подалання бордюрів на дні |
![]() |
Тривимірний та довготривалий матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований замок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Висота | 72 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 2 538 ₴

















