Рюкзак спортивний з USB 45х30х18 см 25 л Сірий
- Немає в наявності
- Код: 716
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак — це ідеальний вибір для тих, хто любить активний спосіб життя. Він виготовлений із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак обладнаний безліччю кишень і відділень, які дають змогу зручно розташувати всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекуски та інші аксесуари. Ремені на плечах і спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт під час носіння, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, але й для подорожей, походів і прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно й безпечно переносити речі.
Висота 45 см
Довжина 30 см
Ширина дна 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, USB-роз'єм |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 741 ₴








