Велика спортивна сумка Reebok темно-сірого кольору
-11%
- Готово до відправки
- Код: 419
855 ₴
761 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика спортивна сумка. Виготовлена з якісного, міцного текстилю. Тканина зі щільною водовідштовхувальною просоченням. Сумку можна використовувати як дорожню, так і в тренажерний зал. Усередині великий основний відділ на блискавці та дві маленькі кишені під ключі, документи. Спереду за довжиною сумки розташований великий відділ на блискавці. Міцні кріплення. Ремінь у комплекті. Фурнітура срібло.
Довжина 53 см
Висота 27.5 см
Ширина дна 23.5 см
Довжина 53 см
Висота 27.5 см
Ширина дна 23.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27.5 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 23.5 см |
- Ціна: 761 ₴








