Велика сумка на 3х колесах Filippini L 80 л 64х34х38 см Синя
- Готово до відправки
- Код: 1578
2 280 ₴
1 961 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на 3х колесах для кращої стійкості. Підійде для далеких поїздок, або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної тканини з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, і падінь на бік. Міцна і надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно, а так само при бажанні можна кріпити повісити навісний або кодовий замок
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти з необмеженою кількістю позицій; (39 см)
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід)
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Довжина 64 см
Ширина 38 см
Висота 34 см
Обсяг 80 л
Вага 2.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | filippini |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 38 см |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 1 961 ₴









