Середній рюкзак з USB зі світловідбивною вставкою 40х28х14 см 28 л Синій
-21%
- Готово до відправки
- Код: 2233
798 ₴
630 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак — він виготовлений із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак обладнаний роз'ємом під USB, додатковими застібками та безліччю кишень і відділень, які дають змогу зручно розташувати всі необхідні речі. Ремені на плечах і спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт під час носіння Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, але й для подорожей, походів і прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно й безпечно переносити речі.
Висота 40 см
Довжина 28 см
Ширина дна 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Колір | Синій |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 630 ₴



