Валіза Гігант на 4 колеса зі щільної тканини 86 х 50 х 32 + 5 см 130 л Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1541
3 840 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза TravelGo Гігантська
Сумка на колесах TravelGo виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи, а також додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 86×50×32+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 800D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel GO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Гігант |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 130 л |
| Висота | 86 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 3 840 ₴

















