Маленька дорожня сумка на колесах Cannes 50 л 52х26х33 см Синя
- Немає в наявності
- Код: 1461
1 020 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для далеких поїздок. Сумка зроблена з гнучкого пластику, який обшитий тканиною по всій конструкції. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень, а також захистити від води, має водовідштовхувальне просочення. Одне велике відділення і 1 велика зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 52 см
Ширина 26 см
Висота 33 см
Об'єм 50 л
Вага 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 46 л |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 020 ₴









